R A S P O R E D

UTAKMICA LIGE KADETKINJA

SEZONA 2012/13

1. kolo (19/20.05. 2012.)

8. kolo (01/02.09. 2012.)

01. MLADOST (PD) – ROOKIE

22. ROOKIE – MLADOST (PD)

02. HUNTERS – ORLOVI

23. ORLOVI – HUNTERS

03. MLADOST (MG) – KOZARA

24. KOZARA – MLADOST (MG)

Igokea – slobodna ekipa

Igokea – slobodna ekipa

2. kolo (26/27.05. 2012.)

9. kolo (08/09.09. 2012.)

04. ORLOVI – KOZARA

25. KOZARA – ORLOVI

05. ROOKIE – HUNTERS

26. HUNTERS – ROOKIE

06. IGOKEA – MLADOST (PD)

27. MLADOST (PD) – IGOKEA

Mladost (MG) – slobodna ekipa

Mladost (MG) – slobodna ekipa

3. kolo (02/03.06. 2012.)

10. kolo (15/16.09. 2012.)

07. HUNTERS – IGOKEA

28. IGOKEA – HUNTERS

08. KOZARA – ROOKIE

29. ROOKIE – KOZARA

09. MLADOST (MG) – ORLOVI

30. ORLOVI – MLADOST (MG)

Mladost (PD) – slobodna ekipa

Mladost (PD)

4. kolo (09/10.06. 2012.)

11.kolo (22/23.09. 2012.)

10. IGOKEA – KOZARA

31. KOZARA – IGOKEA

11. MLADOST (PD) – HUNTERS

32. HUNTERS – MLADOST (PD)

12. ROOKIE – MLADOST (MG)

33. MLADOST (MG) – ROOKIE

Orlovi – slobodna ekipa

Orlovi –slobodna ekipa

5. kolo (16/17.06. 2012.)

12. kolo (29/03.09. 2012.)

13. KOZARA – MLADOST (PD)

34. MLADOST (PD) – KOZARA

14. MLADOST (MG) – IGOKEA

35. IGOKEA – MLADOST (MG)

15. ORLOVI – ROOKIE

36. ROOKIE – ORLOVI

Hunters – slobodna ekipa

Hunters – slobodna ekipa

6. kolo (23/24.06. 2012.)

13. kolo (06/07.10. 2012.)

16. IGOKEA – ORLOVI

37. ORLOVI – IGOKEA

17. MLADOST (PD) – MLADOST (MG)

38. MLADOST (MG) – MLADOST (PD)

18. HUNTERS – KOZARA

39. KOZARA – HUNTERS

Rookie – slobodna ekipa

Rookie – slobodna ekipa

7. kolo (30.06./01.07. 2012.)

14. kolo (13/14.10. 2012.)

19. MLADOST (MG) – HUNTERS

40. HUNTERS – MLADOST (MG)

20. ORLOVI – MLADOST (PD)

41. MLADOST (PD) – ORLOVI

21. ROOKIE – IGOKEA

42. IGOKEA – ROOKIE

Kozara – slobodna ekipa

Kozara – slobodna ekipa


R A S P O R E D

UTAKMICA LIGE ZA JUNIORKE

SEZONA 2012/13

1. kolo (26/27.05. 2012.)

6.kolo (08/09.09. 2012.)

01. ORLOVI – KOZARA

11. KOZARA – ORLOVI

02. IGOKEA – MLADOST (PD)

12. MLADOST (PD) – IGOKEA

Sloboda – slobodna ekipa

Sloboda – slobodna ekipa

2. kolo (02/03.06. 2012.)

7.kolo (15/16.09. 2012)

03. IGOKEA – KOZARA

13. KOZARA – IGOKEA

04. ORLOVI – SLOBODA

14. SLOBODA – ORLOVI

Mladost (PD) – slobodna ekipa

Mladost (PD) – slobodna ekipa

3. kolo (09/10.06. 2012.)

8. kolo (22/23.09. 2012.)

05. SLOBODA – IGOKEA

15. IGOKEA – SLOBODA

06. KOZARA – MLADOST (PD)

16. MLADOST (PD) – KOZARA

Orlovi – slobodna ekipa

Orlovi – slobodna ekipa

4. kolo (16/17.06. 2012.)

9. kolo (29/30.09.2012.)

07. SLOBODA – MLADOST (PD)

17. MLADOST (PD) – SLOBODA

08. IGOKEA – ORLOVI

18. ORLOVI – IGOKEA

Kozara – Slobodna ekipa

Kozara – slobodna ekipa

5. kolo (23/24.06. 2012.)

10. kolo (06/07.10.2012.)

09. ORLOVI – MLADOST

19. MLADOST (PD) – ORLOVI

10. KOZARA – SLOBODA

20. SLOBODA – KOZARA

Igokea – slobodna ekipa

Igokea – slobodna ekipa